Šilutės r. F. Bajoraičio viešoji biblioteka
Darbo laikas

Registracija į nemokamus užsiėmimus

CoderDojo yra pasaulinis savanorių vedamas judėjimas, kuris skatina 9-16 m. vaikus/jaunimą ir jų tėvelius mokytis programuoti, kurti tinklapius, žaidimus ir kitais įdomiais metodais sužinoti daugiau apie technologijų pasaulį. Šiuo metu pasaulyje yra apie 700 Dojo klubų 57 šalyse, kurie yra surengę tūkstančius renginių. Daugiau informacijos: www.coderdojo.com, www.scd.lt ir www.coderdojo.lt.
Užsiėmimai vyks nuo rugsėjo 26 d. kas antrą trečiadienį 15 val.
„Elektronikos kodo“ (robotika) užsiėmimuose, pasitelkus elektronikos konstruktorius, dalyviai bus supažindinti su elektronikos pagrindais, išmoks juos pritaikyti praktiškai, pažinti fizikos reiškinius, sudarinėti elektronines schemas, jų grandines, atlikti eksperimentus, gautais rezultatais dalintis su bendraminčiais.
Užsiėmimai vyks kiekvieną antradienį nuo 2018 m. rugsėjo 25 d. 15 val.
„Modeliavimo kodo“ kūrybiniai užsiėmimai mėgėjams, lavinantys projekto tikslinės tiesioginės grupės mąstymą, skatins eksperimentuoti, modeliuoti, kurti ir projektuoti įvairiausius objektus, panaudojant 3D skenerį ir spausdintuvą. Jie turės galimybę pasigaminti tai, ką sugalvos, įgis projektavimo, meno ir kt. mokslų teorijos pradmenų, išmoks naudotis šia nauja technologija. Bus surengtos sukurtų modelių parodos Bibliotekoje ir partnerių bibliotekose.
Užsiėmimai vyksta nuo spalio 3 d. kas antrą trečiadienį 15 val

Prašome palaukti...